Заявка на створення сайту | White Bee

Форма заявки на створення сайту

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і зробимо оцінку Вашого проекту!
01
Інтернет-магазин – це торгова площадка онлайн, на якій продаються товари або послуги компанії. Сайт являє собою повноцінний магазин з керованим каталогом товарів, кошиком, веденням комерційного обліку та докладною статистикою з продажів. Призначається для збуту товарів переважно у великих обсягах в мережі Інтернет.
Сайт візитка – багатосторінковий корпоративний сайт, що надає розгорнуту інформацію про компанію та її діяльність. Може включати в себе статті, відгуки клієнтів, проекти компанії, блог, календар запланованих подій, інформацію про партнерів та багато іншого.
Landing page або цільова сторінка – це односторінковий сайт, який служить для швидкого залучення аудиторії за допомогою контекстної та інших типів реклами. Підходить для просування одиничного товару / послуги, а також може використовуватися в якості спрощеного варіанту сайту-візитки.
Портал підходить для реалізації складних веб-проектів з нестандартним функціоналом, дашбордів, що оброблюють великі обсяги даних, крупних інформаційних сайтів або ЗМІ. Інтернет портали розраховані на великі навантаження, індивідуальний функціонал та подальше нарощування можливостей в довгостроковій перспективі.
02
Оптимальний варіант, що дозволяє врахувати в дизайні сайту особливості бізнес ніші конкретного магазину та фірмовий стиль компанії. Згідно з Вашими побажаннями та вподобаннями ми розробляємо ексклюзивний дизайн-макет, який узгоджується на етапі проектування кожної сторінки. Можливе створення двох різних варіантів дизайну на вибір.
Ми створили декілька дизайн-макетів інтернет магазину, які значно спрощують вибір, адже Ви відразу можете побачити й підібрати відповідне візуальне оформлення для свого сайту. У цьому варіанті Ви не платите за індивідуальну розробку дизайну, а вибираєте вподобаний макет з галереї, отримуючи ексклюзивний дизайнерський макет в подарунок.
Інтернет-магазин з простим лаконічним дизайном, заснованим на стандартному шаблоні, в якому можна налаштувати основні кольори теми, шрифти, фонові зображення й логотипи, стилі кнопок та інших елементів управління. Підходить для швидкого й економічного старту продажів в інтернеті. Надалі можливий апгрейд до фірмового дизайну.
03
04
Оберіть додаткові послуги:
05

На жаль, Ваше повідомлення не було надіслано. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше!

Ваша заявка відправлена!

Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Детально заповнений бриф допоможе нам врахувати всі деталі й розробити сайт конкретно для Вашої ніші, товару або послуги, з урахуванням потреб та інтересів Вашої цільової аудиторії.